Hizmetlerimiz

Temalı Doğum Günü

Temalı Doğum Günü İçin Doğru Adrestesiniz….

Çoçuğunuzun bir yaş daha büyüdüğü bu özel günde, onun mutlu olup kendini özel hissedeceği, ebeveynleri olarak sizlerin de bu unutulmaz eğlenceye keyifle eşlik edeceği bir parti düzenliyoruz.

Anahtör Sözcüğümüz “Eğlence”

Doğum günü kutlanan çocuk için anahtar sözcüğümüz “eğlence” olduğu için animatörler eşliğinde hijyenik ve güvenli bir oyun alanında sunduğumuz oyunlar, eğlenceli top havuzu, pinyatalar, müzikler, danslar ve çeşitli gösteriler ile heyecan verici temalı doğum günü bir yaş günü yaşatmış oluyoruz.

Parti esnasında onların yiyecek-içecek servisini yapan ve daima gözetim altında tutan profesyonel elemanlarımız sayesinde gözünüz arkada kalmayacak ve çocuğunuz eğlenirken siz de size ayrılmış sakin alanda konuklarınızla birlikte keyifle çayınızı yudumlayabileceksiniz.

Dilerseniz özel bir tema ile daha da eğlenceli kılabileceğiniz bu doğum günü organizasyonunda, yaratıcılıkta sınır tanımayan eğlenceli pastaları, leziz cupcakeleri ve ikram edeceğimiz yiyecekleri hijyenik mutfağımızda özenle hazırlayıp sizlere sunuyoruz.